Projektowanie wnętrz Kraków

o nas

PROJEKTY WNĘTRZ PRYWATNYCH

Wnętrza, które mają dobre proporcje, właściwy balans kolorystyczny i kompozycyjny oraz dopracowane detale sprawiają, że ich użytkownicy są szczęśliwsi, ale także czują się bardziej produktywni i pogodni. To wystarczający powód do tego, aby do aranżacji wnętrz zatrudnić doświadczonych architektów wnętrz.

-nasi architekci wnętrz rozumieją zasady i elementy projektowania wnętrz i w rezultacie tworzą inspirujące, efektowne projekty -otwieramy drzwi do najlepszych showroomów w okolicy, orientujemy się w aktualnych trendach i w nowościach na rynku -zadbamy o dobre proporcje i o czytelny plan wnętrz -dzięki naszej pracy zaoszczędzamy Państwa czas -projekt aranżacji wnętrz pozwala na oszczędności

Każdorazowo projekt jest dostosowany do możliwości i budżetu klienta. Zapewnia również, że poszczególne wybory będą po prostu dobre.

Naszymi klientami są często nabywcy nowych mieszkań, a także osoby dla których projektujemy indywidualne projekty domów, dzięki czemu zapewniamy im projekt kompletny- przemyślany od fundamentów aż po aranżację.

W trakcie naszej pracy tworzymy aranżacje, która jest unikalna i stworzona dla konkretnych potrzeb. Nie zajmujemy się powielaniem istniejących rozwiązań, każdorazowo chcemy stworzyć coś nowego i niepowtarzalnego. Dostarczane przez Państwa inspiracje są oczywiście bardzo ważne, jednak tylko "spersonalizowane" użycie tych rozwiązań może zapewniać dobry końcowy efekt

PROJEKTY WNĘTRZ PUBLICZNYCH

Każdy przedsiębiorca doskonale wie, jak ważne jest dobre urządzenie lokalu. Wnętrza stanowią wizytówkę dla firmy, która świadczy o jej statusie oraz ma bezpośredni wpływ na jej renomę. Funkcjonalne wnętrza o unikalnym designie podnoszą prestiż firmy oraz zachęcają klientów do ponownego skorzystania z jej oferty. Do dobrze urządzonych lokali klienci chcą po prostu wracać, gdyż czują się w nich komfortowo. W celu stworzenia funkcjonalnego i efektownego wnętrza użyteczności publicznej, konieczne jest podjęcie współpracy z doświadczonym projektantem. Nasze pomysły tworzymy w oparciu o indywidualne potrzeby, oczekiwania i preferencje klienta. Architekt wnętrz zajmuje się zarówno opracowaniem planu i układu funkcjonalnego projektowych poszczególnych pomieszczeń, jak również wystrojem, oświetleniem dekoracyjnym oraz projektuje i dobiera meble.

W wymaganych sytuacjach dokumentacja projektowa jest uzgadniana z rzeczoznawcami, Sanepidu, BHP i PPOŻ. Na życzenie opracowujemy zarówno projekty technologiczne, jak i branżowe. Dzięki zilustrowaniu efektu finalnego jeszcze przed jego wykonaniem, nasi klienci mogą nie tylko zobaczyć, jak będą wyglądały zaprojektowane wnętrza, ale również znacznie łatwiej oszacować budżet potrzebny do zrealizowania projektu. Tworzone przez nas wnętrza są przyjazne zarówno dla klientów, jak i dla osób, które pracują w nich na co dzień. Zajmujemy się projektami wnętrz lokali handlowych, sklepów, butików, restauracji, lokali gastronomicznych, lokali food court, gabinetów medycznych, stomatologicznych, kosmetycznych, odnowy biologicznej, aptek, hoteli, spa i basenów, salonów fryzjerskich, pomieszczeń reprezentacyjnych, biur obsługi klienta oraz wielu innych wnętrz użyteczności publicznej.