O nas

o nas

Tomasz Udziela

Tomasz Udziela- absolwent Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej oraz aktywny członek Małopolskiej Izby Architektów. Swoje doświadczenie uzyskał w trakcie międzynarodowej współpracy z uznanymi europejskimi pracowniami, a także w krakowskich biurach projektowych.

Jako jedyny architekt w rejonie Krakowie zajmuje się jednocześnie projektowaniem nowoczesnych domów jednorodzinnych oraz ich aranżacją wnętrz, a także bierze czynny udział podczas etapu realizacji. Swoim klientom poleca prosty, nowoczesny styl architektoniczny.

Jest ekspertem współpracującym z miesięcznikami „Dobre Wnętrze” oraz „D&W” w kwestiach dotyczących nowoczesnej aranżacji wnętrz, jak i aktualnych trendów projektowych. Na co dzień współpracuje z wiodącymi biurami architektonicznymi z wiodących ośrodków architektonicznych na świecie w tym z Danii, Holandii i Szwecji. Jest odpowiedzialny za powstanie ID, firmy specjalizującej się technologią VR oraz prezentacjami architektonicznymi. Stoi na czele zespołu projektantów Udziela Architekci, w skład którego wchodzą architekci, projektanci wnętrz, architekci krajobrazu, projektanci branżowi, wykonawcy budowlani, kosztorysanci, a także stolarze i inni.

Jest uczestnikiem i laureatem licznych konkursów projektowych.